Obchodní podmínky

Pro nakupování v e-shopu není povinná registrace.

Ceny :
registrovaným zákazníkům se zobrazují koncové ceny včetně DPH.

Termín plnění :
Zasíláme poštou na dobírku nebo lze předem domluvit osobní odběr na provozovně.


Poštovné a balné :
Ke každému balíku je připočítáno 30kč za nevratný polystyrénový obal.

Možnosti platby
Faktura : Konkrétní podmínky pro smluvní partnery budou sjednány individuálně.

Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací list.

Reklamační řád
Živá zvířata:
U živých zvířat se záruka vztahuje pouze na doručení živých a zdravých zvířat v požadované velikosti . Záruční doba platí 24hodin od doručení zásilky.
Zjistíte-li při vybalení zásilky úhyn zvířat, nebo jejich poškození, neprodleně nás o této skutečnosti informujte telefonicky, nebo e-mailem. V některých případech budeme vyžadovat fotodokumentaci stavu dodávky. Oprávněná reklamace bude vyřízena do 7 dní zasláním nových živočichů nebo vrácením peněz. Na pozdější reklamace, které mohou být způsobeny nevhodným způsobem chovu (nevhodné krmení, manipulace, nevhodný chemismus vody) nebude brán zřetel!

Ostatní produkty:
Dle §53 hlavy páté obč.zák. máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy. Rozhodnete-li se odstoupit od smlouvy dle §53 hlavy páté obč.zák., zašlete neporušené zboží zpět ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí. Následně s Vámi spojíme a dohodneme se na výměně zboží nebo vrácení peněz dle Vašeho přání.

Ochrana osobních údajů
Osobní data (uvedená v povinné registraci zákazníka) nesdělujeme třetím osobám, kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka a to pouze v nutném rozsahu. Vše v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů

 x 
košík je prázdný